Wspólnie odbudujmy rynek turystyczny

Wspólnie odbudujmy rynek turystyczny

Dzień dobry! 

Chciałbym w tym miejscu pogratulować Wam, naszym partnerom, pierwszych kroków w kierunku wyjścia z uciążliwego dla nas okresu zakazów i ograniczeń. Na szczęście wszystko ma swój koniec. To był bardzo trudny czas dla nas i gospodarki, w szczególności dla branży turystycznej.

RateHawk Blog
472
less than a minute

Ilya Kravtsov
Dyrektor zarządzający, B2B Department
Emerging Travel Group

Pracowaliśmy niestrudzenie, dzień i noc, przy odwoływaniu rezerwacji i obsłudze zwrotu kosztów. Zmodyfikowaliśmy procesy, zacieśniliśmy współpracę z dostawcami, wdrożyliśmy system szybkiego powiadamiania naszych partnerów i wbrew wszelkim trudnościom, wciąż pracowaliśmy nad rozwijaniem naszych produktów.

Wiele osób patrzyło na nas z niedowierzaniem i pytało, po co to wszystko, czy komuś będzie to jeszcze potrzebne? Mówili nam, że świat już nigdy nie będzie taki, jak wcześniej. Ale my wierzyliśmy i nadal wierzymy, że profesjonalizm naszych partnerów i ludzkie pragnienie podróżowania, odkrywania i doświadczania świata zwycięży, a na wysokiej jakości, przyjazne produkty B2B zawsze będzie zapotrzebowanie wśród podmiotów z branży turystycznej.

A teraz najważniejsza kwestia: branża turystyczna stoi w obliczu wielkich trudności. Musimy zacząć od nowa: nie tylko jedna firma, ale cała branża. Wszyscy musimy nauczyć się, jak pracować i osiągać zyski w tej nowej rzeczywistości.

Cały zespół RateHawk, wraz ze mną, wierzy, że Wasze doświadczenie, zapał do pracy, profesjonalizm i hart ducha sprawią, że sprostamy temu wyzwaniu i branża turystyczna narodzi się na nowo, powstanie jak Feniks z popiołów: jeszcze większa i silniejsza.

Wspólnie odbudujmy rynek turystyczny!

Dbajcie o siebie i swoich najbliższych!

Go to the top
472
less than a minute
Share with friends Share